در دهه اخیر جهان شاهد حضور فعال رسانه ای نو و فراگیر بود . این رسانه نو مجموعه سایت هائی بودند که به مدد شبکه گسترده اینترنت شروع به فعالیت نموده و به سرعت جایگاه خود را در میان رسانه هائی همچون تلویزیون ،روزنامه ،مجلات و… پیدا کرده و روز به روز سهم بیشتری را در این میان به خود اختصاص می دهند.

رسانه های اینترنتی نسبت به سایر رسانه ها دارای مزایای گوناگونی هست ولی مهمترین این مزایا دو طرفه بودن آن می باشد. در رسانه هائی همچون تلویزیون و روزنامه اطلاعات بصورت یکطرفه به مخاطب عرضه می شود و هیچ گونه بازخوردی از آمار مخاطبین و یا نظرات ایشان وجود ندارد ، حال آنکه در اینترنت ارتباط دوطرفه بوده و بصورت هوشمند برقرار می گردد.

حضور فعالان بخش تولید و بازرگانی در اینگونه سایتها نیز امروزه از اهمیت بسزائی برخوردار شده ، چرا که امکانات خاص اینترنت بعلاوه سایر خواص دیگر رسانه ها موجب گردیده است تا تبلیغات و یا هرگونه حضور در اینترنت تاثیر گذاری فوق العاده ای برای شرکتها در برداشته باشد.

تبلیغات

سایت آرچیکان بعنوان یکی سایتهای فارسی زبان صنعت ساختمان ، با پشتوانه همکاران، بعنوان یک رسانه اینترنتی موفق و روبه رشد از سال ۱۳۹۶ مشغول به فعالیت می باشد و باتوجه به قابلیت های خود توانسته است مخاطبان و کاربران ایرانی و فارسی زبان داخل و خارج کشور را به خود جذب کند و به طور میانگین ۱۵ هزار بازدی کننده یکتا و ۳۰ هزار بازدید در طول یک ماه دارد.

اتوریتی های سایت آرچیکان به ترتیب => اتوریتی دامنه : ۱۴ اتوریتی پیج اصلی : ۳۴

انواع فضاهای تبلیغاتی در سایت آرچیکان:

۱- رپورتاژ آگهی

۲- لینک ویژه

۳- بنر

۴- مطلب ویژه

 

۱- رپورتاژ آگهی تبلیغاتی در آرچیکان :

رپورتاژ آگهی مقاله‌ای تبلیغاتی است که در سایت آرچیکان قرار می‌گیرد. در ریپورتاژ آگهی شما میتوانید نمونه کار، پروژه ویا محصول خود را در قالب یک مطلب مجزا در سایت آرچیکان منتشر کرده و لینک مستقیم (حداکثر ۳ لینک) و Follow به وب‌سایت خود دریافت کنید.

در هر رپورتاژ نهایتا میتوانید ۳ تصویر ارائه نمایید و هر رپورتاژ حداکثر میتواند ۱۲۰۰ کلمه داشته باشد.

این صفحه همانند یکی از مطالب ، در دسته بندی رپورتاژ سایت آرچیکان منتشر شده و بصورت دائم تا زمان پایداری سایت باقی خواهد ماند.

با توجه به اینکه مطالب سایت آرچیکان به راحتی توسط موتورهای جستجو ایندکس میشوند، بنابراین ریپورتاژ آگهی شما با رعایت اصول و قواعد سئو نیز میتواند بازدید کنندگان دائمی از موتورهای جستجو داشته باشد.

نکات مهم:

همراهان عزیز آرچیکان لطفا توجه نمایید که پایگاه اینترنتی آرچیکان یک سایت تبلیغاتی نمی باشد و اگر متن رپورتاژ شما کاملا بصورت تبلیغاتی باشد پذیرفته نخواهد شد.

لطفا در عنوان رپورتاژ از عبارات خرید و قیمت استفاده ننمایید.

پس از انتشار رپورتاژ امکان تغییر آن وجود ندارد.

توجه نمایید که رپورتاژ آگهی در صفحه اول سایت منتشر نخواهد شد.

 

۲- لینک ویژه تبلیغاتی در سایت آرچیکان :

درانتهای صفحات سایت فضایی با عنوان لینک های ویژه (بک لینک) برای انتشار فقط ۶ لینک در نظر گرفته شده است.

 

۳- بنر تبلیغاتی آرچیکان :

در حال حاضر سه عدد بنر با ابعاد ۱۲۰ در ۲۴۰ پیکسل در  سمت راست کل صفحات سایت در نظر گرفته شده است.

 

۴- مطلب ویژه در سایت آرچیکان :

مطالب ویژه در واقع نوشته هایی هستند که مدت زمان خاصی از انتشار آنها گذشته و جایگاه و بازدید بالایی از طریق موتورهای جستجو دارند ، در این بخش امتیاز حضور درمتن مطلب فقط به یک مجموعه واگذار می شود .

مطالب آرچیکان به خصوص مواردی که جایگاه ویژه ای در موتورهای جستجو دارند در طول زمان برای حفظ و ارتقاء جایگاه، بازنگری و بهینه سازی خواهند شد به همین دلیل این گزینه یک تبلیغ هدفمند محسوب خواهد شد به خصوص برای محصولات دکوراسیون داخلی .

شما با جستجوی چند عنوان و کلمه کلیدی محصولات خود در موتورهای جستجو در صورتی که عنوانی از مطالب آرچیکان را در جایگاه مناسبی دیدید در خواست خود را با اشاره به عنوان مطلب ارسال می کنید.

به عنوان نمونه یکی از مطلب بخش دکوراسیون داخلی آرچیکان با کلمه کلیدی “کشو لباس” با لینک و تصویر در صفحه اول گوگل قرار دارد که متن و تصویر تبلیغاتی ارسال شما در انتهای این مطلب واگذار می شود .

در این بخش ، متن تبلیغاتی حداکثر ۱۰۰ کلمه و تصویر بایستی حداقل عرض و ارتفاع ۶۴۰پیکسل را دارا باشد.

در پایان لازم به ذکر است که هزینه های تبلیغات بر اساس نوع تبلیغ و درخواست شما متغیر است بنابراین پیشنهاد خود را به صورت دقیق با ذکر مبلغ درخواستی بر اساس جایگاه تبلیغاتی در بخش نظرات زیر همین مطلب و یا فرم تماس با ما و ایمیل آرچیکان ارسال بفرمایید تا در کمترین زمان پاسخ برای شما ارسال گردد.

adv_baner adv_baner adv_baner

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید :

پر کردن موارد ستاره دار الزامی می باشد .

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد .


نظرات تایپ شده به زبان انگلیسی یا اصطلاحا ” فینگیلیش ” بعضا منتشر نخواهند شد .

مدیریت سایت در انتشار و یا عدم انتشار نظرات مختار است .