خدمات و محتویات وب سایت آرچیکان توسط جمعی از متخصصین صنعت ساختمان جمع آوری و منتشر می گردد و تلاش شده که در انتهای مطالب عنوان نویسنده اصلی مطلب درج شود بنابراین خواهشمندیم حق نشر مطالب را رعایت فرمایید در غیر این صورت مسئولیت قانونی هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات با متخلف می باشد.

در مورد مطالب منتشر شده از آیین نامه های دفتر امور فنی تدوین معیارها و کاهش خطرپذیری ناشی از زلزله  ( انتشارات سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور ) مجوز لازم برای درج در سایت آرچیکان دریافت شده بنابراین هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع اصلی پیگرد قانونی خواهد داشت.

چنانچه از نظر مخاطبین در برخی موارد حق نشر مطالب رعایت نشده خواهشمندیم از طریق فرم تماس با ما مدیریت مجموعه را مطلع نمایید.
استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذکر منبع بلامانع است و اگر مایلید از اطلاعات موجود در سایت جهت مقاصد تجاری استفاده نمایید باید از طریق پست الکترونیک info@archicon.ir درخواست خود را ارسال نموده و اجازه نامه کتبی اخذ نمایید.

قوانین و مقررات

شرایط عضویت:
عضویت در سایت آرچیکان تابع شرایط خاص نمی باشد ولیکن از آنجائیکه مدیریت سایت تمامی تلاش خود را جهت فراهم سازی محیطی سالم، و پرمحتوا جهت ارتقاء اطلاعات تخصصی نموده ، پایبندی به این آرمان را شرط عضویت خود در سایت قرار داده است و از داوطلبان عضویت انتظار دارد تا در صورت قبول این اصول به عضویت سایت درآیند.
اطلاعات خصوصی افراد نزد سایت محفوظ می باشد. اطلاعات شما در اختیار هیچ شخص یا سازمانی قرار نخواهد گرفت.
اعضاء مجاز به انتشار اطلاعات محرمانه مملکتی، اطلاعات محرمانه اشخاص ثالث، مطالب نفرت آمیز، ….، غیر اخلاقی و غیر قانونی در نگارش های خود نمی باشند.
مدیریت ارشد خود را مجاز بــه کنترل مطالبی که در برروی سایت قرار می گیرد می داند ولی خود را ملزم به این امر نمی داند. مسئولیت کامل مطالب قرار داده شده بر عهده صاحب آن نگارش (عضو مربوطه) خواهد بود.
در صورتیکه از مقررات سایت و مقررات جمهوری اسلامی ایران تخطی نمائید. مسئولین سایت می توانند بدون اخطار قبلی حساب کاربری شما را مسدود و عضویت شما را به حالت تعلیق در آورند.

شرایط خرید محصولات دانلودی:

۱- سوالات قبل از خرید را می توانید از طریق بخش دیدگاه های مربوط به همان محصول یا فرم تماس با ما مطرح نمایید.

۲- پیش از خرید ابتدا محصول مورد نظر را از هر نظری بررسی کرده و نسب به خرید خود مطمئن شوید. ( جزئیات محصول , نظرات سایر خریداران و … ) در صورت نیاز به جزئیات بیشتر حتما قبل از خرید از طریق فرم تماس با ما جزئیات لازم را درخواست نمایید.

۳- در انتخاب خود کاملا دقت کنید هزینه خرید به هیچ وجه قابل برگشت نمی باشد.

۴- خریدار با پرداخت مبلغ فاکتور محصول تمامی شرایط و قوانین خرید از آرچیکان را پذیرفته و نیازی به امضا یا ملاقات حضوری ندارد.

تذکرات مهم:
بکار بردن کلمات و یا تصاویر خلاف شئونات اخلاقی و مذهبی ممنوع می باشد.
مطالب مستهجن، افترا آمیز، دشنام و خارج از اخلاق یا بی حرمتی به مقدسات فرهنگی و مذهبی در هیچ یک ازمطالب,نظرات مجاز نمی باشد.
پیشنهاد و یا تشویق به هر نوع فعالیت غیر قانونی مجاز نمی باشد.
تبلیغات در نمونه کارها و مطالب ارسالی ممنوع می باشد و مدیریت بدون اطلاع قبلی مجاز به حذف آن می باشد .
قراردادن لینک به سایتهای غیر قانونی و غیر اخلاقی و مبتذل و همچنین سایتهائی که به اشکال مختلف روابط و رفتارهای فرهنگی و اخلاقی و عرفی و قانونی جامعه را پایمال نماید در مطالب و نظرات مجاز نمی باشد.
جعل هویت اشخاص حقیقی و یا حقوقی اعم از شرکتها، نهادها و سازمانها و نسبت دادن بیانات و سخنان دروغین به ایشان مجاز نمی باشد.
با تقدیم احترامات فراوان و آرزوی موفقیت روز افزون برای شما، پیشاپیش از همکاری تمام کاربران عزیز نهایت قدردانی را داریم.

adv_baner adv_baner adv_baner