در این مطلب به راهکارهایی برای بهینه سازی دکوراسیون آشپزخانه اشاره می کنیم تا فضایی بهتر و منظم تر در آشپزخانه منزل داشته باشیم.

ازصرف صبحانه های سریع در طول هفته برای مراجعه به محل کار گرفته تا شام های ویژه ای که با دقت و برنامه ریزی تهیه شده و آماده شده اند ، همه به این نکته اشاره دارند که آشپزخانه تقریباً همیشه یک مرکز مهم فعالیت در منزل است .

همچنین به این معنی است که آشپزخانه مکانی مشترک برای جمع شدن بی نظمی ها ی مختلف است.

در این مطلب ما به چند نکته برای بهینه سازی دکوراسیون آشپزخانه و پاک کردن بی نظمی ها برای ایجاد یک فضای زیبا و مفید در آشپزخانه می پردازیم.

بهینه سازی دکوراسیون آشپزخانه

۱- موارد کاربردی و ضروری آشپزخانه را انتخاب کنید

۲- تلاش کنید برای لوازم کاربردی مکان خاصی در نظر بگیرید.

بهینه سازی دکوراسیون آشپزخانه

۳- در زمان بهینه سازی دکوراسیون آشپزخانه برای قابلمه ها ، ماهی تابه ها ، وسایل و ظروفی که روزانه استفاده می کنید محل خاصی در نظر بگیرید.

۴- وسایل آشپزی بسیار تخصصی جای خود را دارند و اگر موردی دارید که دوست دارید و از آن استفاده می کنید حتما مکان مشخص برای آن در نظر بگیرید.

بهینه سازی دکوراسیون آشپزخانه

 اگراجازه دهید این وسایل فضای جلویی و مرکزی را اشغال کنند کار در آشپزخانه شما سخت و بهینه سازی فضای آشپزخانه دچار مشکل خواهد شد.

بهینه سازی دکوراسیون آشپزخانه

۶- استفاده مفید از گوشه ها و زوایای آشپزخانه زمان بهینه سازی دکوراسیون آشپزخانه

اگر آشپزخانه شما جمع و جور ممکن است این مطلب در مورد شما صدق نکند  اما اگر فضای بیشتری برای کار دارید ، کمی وقت بگذارید و نحوه استفاده از آن فضا را بررسی کنید.

به آنچه از این فضا می خواهید فکر کنید: یک گوشه دنج برای مطالعه ، یک میز مرتب برای کارهای اداری کوچک مثل پرداخت قبض ، یک گوشه برای فعالیت هنری فرزندتان تا زمانی در کنار شما باشد.

بهینه سازی دکوراسیون آشپزخانه

هنگامی که تصمیم گرفتید برای بهینه سازی دکوراسیون آشپزخانه چگونه می خواهید از گوشه آشپزخانه خود استفاده کنید ، وسایلی را که می خواهید در این فضا داشته باشید جمع کنید.

به عنوان مثال ، اگر هدف شما ایجاد گوشه ای آرام برای مطالعه است تا زمان آماده شده غذا ، استفاده از یک صندلی یا مبل تک برای این کار پیشنهاد می شود و دور کردن و وسایل غیرضروری که باعث حواس پرتی می شود.

دکوراسیون

۷- در بهینه سازی دکوراسیون آشپزخانه فضایی را برای لذت های ساده در نظر بگیرید

آشپزخانه یک فضای پر جنب و جوش است ، حتما در خلال فعالیت ها نیاز به استراحت هر چند کوتاه نیز احساس می شود.

باید در نظر بگیرید که کدام مورد برای زمان استراحت شما مفید است و به آن علاقه دارید ، صندلی کوچک برای نشستن و نوشیدن چای و یا گوش دادن به موسیقی یا برنامه رادیویی و حتی تلوزیونی مورد علاقه شما.

دکوراسیون

در طرح دکوراسیون تصویر بالا دو  عدد صندلی و میز کوچک فضایی دنج را برای یک استراحت در حین پختن فضا ایجاد کرده همچنین ایجاد یک فضا در گوشه کابینت برای قرار گیری لوازم صوتی و تصویری.

تلاش کنید بهینه سازی فضا را در دکوراسیون اتاق پذیرایی ، دکوراسیون اتاق خواب و فضاهای دیگر نیز در نظر بگیرید.

آرچیکان را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام دنبال کنید

adv_baner adv_baner adv_baner

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید :

پر کردن موارد ستاره دار الزامی می باشد .

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد .


نظرات تایپ شده به زبان انگلیسی یا اصطلاحا ” فینگیلیش ” بعضا منتشر نخواهند شد .

مدیریت سایت در انتشار و یا عدم انتشار نظرات مختار است .