شرکت چند منظوره DFA چشم انداز طرح خود را از اسکله ۴۰ نیویورک معرفی می کند که شامل مجتمع های تجاری لوکس و متفاوت ,مراکز تفریحی و مسکن های ارزان قیمت است.

اسکله 40 نیویورک
این شرکت اسکله ۴۰ نیویورک را مبتنی بر به روز رسانی زیر ساختهای قدیمی البته با حفظ ساختار قبلی مناطق تفریحی و همچنین زمین فوتبال این منطقه ارائه کرده است.
DFA مدل های مختلفی از ساختمان های بلند را پیشنهاد کرده که جهت جلوگیری از تراکم ساخت و ساز, برج ها با فاصله از یکدیگر ساخته و ساختار تفریحی منطقه را حفظ می کنند.
ساختمان ها شامل ۱۹ برج مسکونی با ظرفیت ۴۵۰ واحد و ۵ نوع محل اقامت می شود. ارتفاع حدودی برج ها از ۲۹ تا ۱۳۸ متر می باشد.
این شرکت قصد دارد با طرح خود یک موقعیت مطلوب برای ساکنین این اسکله فراهم کند آنها معتقدند پروژه های فراوانی در نیویورک انجام می شود اما تعداد کمی از آنها نگاهی به آینده و تغییرات محیط زیست اطراف خود و حفاظت از نسل های آینده دارند.

اسکله 40 نیویورک
انتظار می رود سطح دریا تا سال ۲۰۵۰ حدود ۷۶ سانتیمتر افزایش یابد بر این اساس طرح فوق آماده تطبیق با سطح تراز آب و سیلابهای احتمالی است. ساخت یک عرشه با دید ۳۶۰ درجه در ارتفاع مشخص از محوطه و آب یکی از راه کارهای این طرح برای آینده است.
این عرشه دور تا دور برج های مسکونی را احاطه کرده و در سطحی بالاتر, فضای تفریحی و ورزشی مناسبی با یک چشم انداز زیبا فراهم می کند.
مواردی همچون طرح پوشش مناظر اطراف و ایجاد یک بستر صدفی شکل به همراه پوشش گیاهی خاص برای جذب انرژی امواج در زمان طوفان های بزرگ در این طرح دیده شده است.
در حالی که پروژه تا کنون حمایت رسمی نشده است، پیشنهاد هیجان انگیز DFA چشم انداز منحصر به فردی را برای توسعه این منطقه از شهر ارائه می دهد.

اسکله 40 نیویورک

اسکله 40 نیویورک

اسکله 40 نیویورک

اسکله 40 نیویورک

adv_baner adv_baner adv_baner
1دیدگاه
  1. مهدی ۱۳۹۶/۱۲/۱۳

    واقعا جالبه به خصوص اگر با محیط زیست آن منطقه هماهنگ باشد .موفق باشید

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید :

پر کردن موارد ستاره دار الزامی می باشد .

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد .


نظرات تایپ شده به زبان انگلیسی یا اصطلاحا ” فینگیلیش ” بعضا منتشر نخواهند شد .

مدیریت سایت در انتشار و یا عدم انتشار نظرات مختار است .