ویلا (به فرانسوی و انگلیسی: Villa) به ساختمانی گفته می شود که در تعریف امروزه از چهار طرف به بیرون نما داشته باشد و معمولاً آن را در اطراف شهرها یا در ییلاق ها می سازند. البته در بعضی از کشورها قوانین ساخت و ساز به شهروندان اجازهٔ طراحی معماری ویلا و ساخت آن در داخل شهر را می دهد و خانه های مسکونی به صورت ویلایی ساخته می شوند.

یکی از بخش های آرچیکان معرفی و ارائه فایل نقشه های معماری جهت الگو برداری و راهنمایی طراحان و علاقه مندان معماری می باشد.

نقشه ویلایی در نظر گرفته شده در دو تراز با متراژ حدود ۳۵۰ متر مربع است. نقشه معماری ویلا در نظر گرفته شده شامل پلان موقعیت و پلان همکف و اول به همراه مقاطع طولی و عرض و همچنین نمای ۴ جهت این ویلا می باشد. این ویلای دو طبقه در زمینی به متراژ حدود ۵۲۶ متر مربع بنا شده است.

نقشه ویلا

پذیرایی ،نشیمن،آشپزخانه در طبقه همکف و اتاق های خواب و سرویس ها در طبقه اول معماری ویلا واقع شده است.همچنین یک بالکن ۴۰ متر مربعی بخشی از سطح طبقه اول را به خود اختصاص داده. برای دانلود نقشه معماری ویلای مورد اشاره از لینک زیر استفاده نمایید.

معماری ویلا

 

برای مشاهده نقشه ویلا دوبلکس فاز ۲ شامل پلان اندازه گذاری ، مبلمان ، نعل درگاه ، سقف کاذب در طبقه همکف و اول به همراه جزئیات کامل اجرایی شامل : جدول نازک کاری – بزرگنمایی فضاها – تیپ بندی درب و پنجره – مقاطع طولی و عرضی و موارد دیگر با رسم استاندارد ، لطفا روی تصویر زیر کلیک نمایید :

دانلود نقشه ویلا دوبلکس

دانلود نقشه ویلا دوبلکس

دانلود نقشه ویلا دوبلکس

 

adv_baner adv_baner adv_baner

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید :

پر کردن موارد ستاره دار الزامی می باشد .

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد .


نظرات تایپ شده به زبان انگلیسی یا اصطلاحا ” فینگیلیش ” بعضا منتشر نخواهند شد .

مدیریت سایت در انتشار و یا عدم انتشار نظرات مختار است .