دانلود فایل اتوکد نقشه های معماری هتل:

حداقل شرایط لازم برای درجه بندی یک هتل در یکی از سطوح درجات ، دارا بودن سطحی از خدمات و تسهیلات است که می بایست در آن واحد به میهمانان عرضه شود. هتلها در این دستورالعمل در پنج سطح درجه بندی می شوند که طراحی معماری هر یک از این سطح ها بستگی کامل به امکانات درخواستی آن سطح دارد.

نقشه های معماری هتل

قسمت پذیرش در ابتدای ورودی هتل ، در بهترین مکان در معرض دید قرار دارد. پیش خوان و دکوراسیون آن باید با توجه به درجه هتل و تعداد مراجعین طراحی شود برای ارائه خدمات مربوط به رستوران فضاهای مناسب و استاندارد باید پیش بینی شده باشد. کلیه فضاها ، تاسیسات ، امکانات و تجهیزات لازم از قبیل آشپزخانه ، سالن رستوران ، انبار مواد غذائی ، آبدارخانه ، سردخانه های زیر صفر و بالای صفر ، سیستم دفع فاضلاب ، سیستم گرمایش ، سرمایشو تهویه ،… با توجه به ظرفیت مورد نیاز واحد با رعایت استانداردهای مربوطه باید پیش بینی شده باشد.

تمامی موارد و ضوابط طراحی هتل ها و محلهای اقامتی گردشگری در مجموعه (شرح ارائه خدمات ، مشخصات و ضوابط فنی، بهداشتی ، تجهیزاتی و درجه بندی هتل) در بخش ظوابط طراحی آرچیکان قابل دسترس شما عزیزان است.

در ادامه مجموعه ای از فایلهای اتوکد نقشه های معماری هتل شامل پلان هتل و سوئیت به همراه جزئیات مبلمان برای شما عزیزان در نظر گرفته شده است. هر پلان طبقه شامل اتاق ها، ورودی و دسترسی ها، سرویس های بهداشتی داخلی و عمومی، راه پله و دسترسی آسانسورها و چیدمان کامل اتاق ها و مبلمان کامل سوئیت ها می باشد.

adv_baner adv_baner adv_baner

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید :

پر کردن موارد ستاره دار الزامی می باشد .

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد .


نظرات تایپ شده به زبان انگلیسی یا اصطلاحا ” فینگیلیش ” بعضا منتشر نخواهند شد .

مدیریت سایت در انتشار و یا عدم انتشار نظرات مختار است .