آسمان خراش شهر امپراتوری ویتنام:
این طرح شامل یک آسمان خراش و دو برج قرار است در بالای سطح تپه مانند واقع در شهر هوشی‌مین ویتنام و در یک جزیره مرکزی در کنار رود سایگون بنا شود. طرح آسمان خراش شهر امپراتوری ویژگیهای جدید زندگی شهری از جمله استفاده متداول از زندگی،فرهنگ، سرگرمی ولذت بردن در کنار فضای کاری ظهور می کند.

ارتفاع آسمان خراش شهر امپراتوری اصلی این طرح ۳۳۳ متر است که در ۸۸ طبقه و با کاربری‌های اقامتی، آپارتمان‌ها، هتل و عرشه عمومی دیدنی طراحی‌شده است. تقریباً در یک‌سوم انتهای این آسمان‌خراش و در اطراف شفت مرکزی عرشه دیدنی در ۴ طبقه با اشکال متفاوت در سطح و با پوشش گیاهی بسیار زیبا همچنین چشم‌انداز ۳۶۰ درجه پانورامیک به اطراف طراحی‌شده که با عنوان جنگل آسمان نام گذاری شده. فضاهای معلق در آب با کاربری رستوران و کافی شاپ از جاذبه های این بخش از طرح می باشد.

آسمان‌خراش شهر امپراتوری

چنگل آسمان با انواع مختلف گونه های گیاهی محلی ، یک دید جادویی از منظر فضای استوایی ویتنام را ایجاد می کند و در واقع نوعی تجسم همزیستی طبیعت بومی و زندگی در فضای شهری پایتخت را تداعی می کند.

فضای قرار گیری ۲ برج و آسمان خراش شهر امپراتوری به عنوان یک باغ شهری بزرگ ،شبکه گسترده ای از فعالیت های عمومی،تجاری و تفریحی را در بر می گیرد.این پروژه با سرمایه گذاری مشترک شرکتهای بزرگ ویتنام،سنگاپور و هنگ کنگ ساخته می شود اما جدول زمانی برای ساخت آن هنوز به صورت رسمی اعلام نشده است.

شما همراهان عزیز آرچیکان می توانید مجموعه متنوع از طرح ها و ایده های خلاقانه طراحی معماری را در بخش (ایده های طراحی معماری) مشاهده فرمایید.

اگر طراح یا مجری پروژه های ساختمانی و یا تولید کننده محصولی در صنعت ساختمان هستید، جهت انتشار طرح و جزئیات آن از طریق فرم ” تماس با ما” با آرچیکان مکاتبه نمایید .همواره پیشنهادها و نظرات سودمند شما مجموعه آرچیکان را در ارائه مطالب بهتر یاری می کند.

آسمان خراش شهر امپراتوری

آسمان خراش شهر امپراتوری

آسمان خراش شهر امپراتوری

آسمان خراش شهر امپراتوری

آسمان خراش شهر امپراتوری

آسمان خراش شهر امپراتوری

آسمان خراش شهر امپراتوری

آسمان خراش شهر امپراتوری

adv_baner adv_baner adv_baner

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید :

پر کردن موارد ستاره دار الزامی می باشد .

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد .


نظرات تایپ شده به زبان انگلیسی یا اصطلاحا ” فینگیلیش ” بعضا منتشر نخواهند شد .

مدیریت سایت در انتشار و یا عدم انتشار نظرات مختار است .