دانلود نقشه ساختمان رایگان مسکونی دو طبقه ویلایی [ نقشه ساختمان دو طبقه ]

ساختمان ویلایی به ساختمانی گفته می شود که در تعریف امروزه از چهار طرف به بیرون نما داشته باشد و معمولاً آن را در اطراف شهرها یا در ییلاق ها می سازند.

پلان مسکونی دو طبقه ویلایی

یکی از بخش های آرچیکان معرفی و ارائه فایل نقشه های معماری جهت الگو برداری و راهنمایی طراحان و علاقه مندان معماری می باشد.

نقشه ساختمان دو طبقه ویلایی مورد نظر شامل سایت پلان ، پلان زیر زمین،همکف،اول و بام است به همراه نمای شمالی جنوبی شرقی و غربی و همچنین یک مقطع طولی از ساختمان ویلا.

پلان مسکونی دو طبقه ویلایی

دانلود نقشه ساختمان رایگان مسکونی دو طبقه ویلایی [ نقشه ساختمان دو طبقه ]

زیر زمین این نقشه ساختمان دو طبقه ویلایی شامل پارکینگ و انباری به متراژ حدود ۹۸ متر مربع که با یک رمپ شیبدار از به محوطه دسترسی دارد و ارتفاع کف تازیر سقف ۲٫۶۳ متر در نظر گفته شده.

در طبقه همکف این پلان مسکونی دو طبقه ویلایی سه اتاق به همراه راهرو مرکزی نشیمن و آشپزخانه قرار گرفته که حدود ۷۰ سانتیمتر از کف محوطه بالاتر است با متراژ حدود ۱۴۲ متر مربع و ارتفاع کف تازیر سقف ۲٫۸۵ متر در نظر گفته شده .

در طبق اول این پلان مسکونی دو طبقه ویلایی سه اتاق خواب به همراه راهرو مرکزی قرار گرفته که از طریق پله سه طرفه از همکف به این طبقه می رسیم همچنین دو عدد بالکن شرقی و غربی برای اتاق خواب های این طبقه در نظر گرفته شده.

متراژ حدودی طبقه اول۱۱۳ متر مربع و ارتفاع کف تازیر سقف ۲٫۱۶ متراست.

پلان مسکونی دو طبقه ویلایی
سقف این پلان مسکونی دو طبقه ویلایی در دو ارتفاع متفاوت و به صورت شیبدار طراحی شده و همچنین جانمایی ستون در پلان ها مشخص شده است. با توجه به دقت ترسیم و همچنین مقیاس رسم شده امکان تغییرات احتمالی مورد نظر شما در نقشه ها وجود دارد.

 

موارد متنوع دیگری مانند ایده ساختمان ویلایی دو طبقه ، نقشه معماری ویلای دو طبقه و یا مواردی همچون بلاک اتوکد فیگور انسان ، دانلود مبلمان در و پنجره اتوکد ، دیتیل بام سبز ، جزئیات سالن اجتماعات و آمفی تئاتر و موارد دیگر در دسته بندی مطالب دانلود نقشه معماری سایت آرچیکان منتشر شده است.

همچنین نوار جستجوی موجود در سایت این امکان را به کاربران می دهد که به جزئیات مورد نظر دسترسی آسان تری داشته باشند.

لطفا با نظرات خود راهنمای آرچیکان در ارائه مطالب بهتر باشید.

برای مشاهده نقشه ویلا دوبلکس فاز ۲ شامل پلان اندازه گذاری ، مبلمان ، نعل درگاه ، سقف کاذب در طبقه همکف و اول به همراه جزئیات کامل اجرایی شامل : جدول نازک کاری – بزرگنمایی فضاها – تیپ بندی درب و پنجره – مقاطع طولی و عرضی و موارد دیگر با رسم استاندارد ، لطفا روی تصویر زیر کلیک نمایید :

نقشه ویلای دوبلکس

آرچیکان را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام دنبال کنید

adv_baner adv_baner adv_baner
2دیدگاه
 1. zamani ۱۴۰۰/۰۳/۱۱

  نقشه معماری سازه بتنی یک طبقه ندارید

  • مدیر ارشد ۱۴۰۰/۰۳/۱۱

   سلام و تشکر از تماس شما
   به دسته دانلودها و دانلودهای عمرانی مراجعه فرمایید

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید :

پر کردن موارد ستاره دار الزامی می باشد .

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد .


نظرات تایپ شده به زبان انگلیسی یا اصطلاحا ” فینگیلیش ” بعضا منتشر نخواهند شد .

مدیریت سایت در انتشار و یا عدم انتشار نظرات مختار است .