دانلود بلوک انسان برای اتوکد:

در طراحی معماری به خصوص طرح فضاهای داخلی و مبلمان فضاها ،استفاده از مواردی که طرح را بیشتر به واقعیت نزدیک و از نظر ابعاد قابل درک می کند رایج است از جمله آبجکت ها و بلوک های مبلمان و بلوک های انسان در حالت های مختلف .

در این مطلب دانلود بلوک انسان، بلوک های در نوع زن و مرد و کودک در حالت های مختلف درنظر گرفته شده است. این بلوک های به نحوی تهیه شده که قابل استفاده در پلان،نما و مقاطع معماری می باشد.

 

دانلود بلوک انسان

دانلود آبجکت انسان برای اتوکد یا فیگور انسان برای اتوکد

ازمزایای بلوک های آماده این مطلب، نسبت به موارد مشابه رعایت مقیاس و اندازه معین و استاندارد آنهاست به نحوی که به راحتی و بدون تغییر قابل استفاده در طرح های مختلف معماری می باشد.

معین بودن مقیاس بلوک ها قابلیت تغییر آنها جهت استفاده در طرح ها با مقیاسهای مختلف را فراهم کرده است.

فضاهای تفریحی و ورزشی ، اماکن و فضاهای ویژه معلولین، فضاهای کاری و آموزشی ازجمله موارد استفاده مطلب دانلود بلوک انسان هستند.

بلوک های انسانی آماده این مطلب توسط مجموعه آرچیکان از طرح های مختلف جمع آوری شده است. مجموعه آرچیکان همواره تلاش می کند فایل و مطالبی را منتشر کند که در فضای اینترنت کمتر در دسترس باشد و در موارد مشابه با کیفیت بالاتر و دسته بندی مناسب تر منتشر نماید.

موارد متنوع بلوک های آماده اتوکد مانند آبجکت های سه بعدی اتوکد ، نقشه مبلمان اداری ، بلاک اتوکد مبلمان آشپزخانه ، نورگیرهای سقفی ، پلان چیدمان معماری اتاق خواب و موارد دیگر در مطالب دیگر آرچیکان منتشر شده است.

همراهان گرامی لطفا با درج نظرات و پیشنهادات خود ما را درخدمت رسانی بیشتر یاری فرمایید.

 

 

همچنین نوار جستجوی موجود در سایت این امکان را به کاربران می دهد که به جزئیات بیشتر دسترسی آسان تری داشته باشند.

برای مشاهده مجموعه کم‌نظیر شامل بیش از ۱۵۰۰ بلوک معماری آماده اتوکد به‌صورت فایل‌های تفکیک‌شده و منظم و بدون خطا  که مکمل خوبی برای نقشه‌های معماری است و شمارا از دانلود بلوک‌های پراکنده منتشرشده در سطح اینترنت بی‌نیاز می‌کند روی تصویر زیر کلیک نمایید .

بلوک معماری آماده اتوکد

آرچیکان را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام دنبال کنید

adv_baner adv_baner adv_baner

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید :

پر کردن موارد ستاره دار الزامی می باشد .

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد .


نظرات تایپ شده به زبان انگلیسی یا اصطلاحا ” فینگیلیش ” بعضا منتشر نخواهند شد .

مدیریت سایت در انتشار و یا عدم انتشار نظرات مختار است .