یکی از بخش های آرچیکان معرفی و ارائه فایل معماری ویلای دو طبقه جهت ایده گرفتن و الگو برداری دانشجویان، طراحان و علاقه مندان معماری می باشد این بار نیز فایل اتوکد معماری ویلای شرح داده شده برای شما همراهان در نظر گرفته شده.

نقشه معماری ویلای مورد اشاره این مطلب در دو طبقه همکف و اول طراحی شده است.

طول و عرض حدودی سطح اشغال زمین به ترتیب ۱۶ و ۱۱ متر است که در قسمت جنوب ساختمان یک پیش روی ۲ متری و در شمال ۱٫۲۵ متر را به سطح ساختمان اضافه کرده است که با این شرایط سطح زیر بنای طبقه همکف از ساختمان حدود ۱۹۵ متر مربع و طبقه اول ۱۵۵مترمربع که دو فضای بالکن با متراژ حدود ۱۱ متر مربع به طبقه اول پلان معماری ویلا اضافه خواهد شد.

معماری ویلای دو طبقه

در طبقه همکف فضاهای آشپزخانه، پذیرایی، نشیمن، ناهارخوری، دو اتاق خواب، اتاق دفتری به همراه حمام و سرویس بهداشتی در طرح معماری در نظر گرفته شده و در طبقه اول سه اتاق خواب با فضای دو تخت، سالن مرکزی، رختکن و سرویس بهداشتی و حمام بخش دیگری از فضای این طبقه را تشکیل می دهد، فضای نشیمن طبقه همکف از قسمت شمالی پلان طبقه اول قابل رویت است.

برای این ویلا علاوه بر پلان ها ۳ نما نیز در نظر گرفته شده است.

با توجه به رسم دقیق نقشه این ویلا و استفاده از رنگ های استاندارد می توان هر گونه تغییر در فضاها و ابعاد را بر اساس سلیقه و نوع کاربرد اعمال کرد.

شما می توانید از لینک زیر جهت دانلود رایگان استفاده نمایید.

برای مشاهده نقشه ویلا دوبلکس فاز ۲ شامل پلان اندازه گذاری ، مبلمان ، نعل درگاه ، سقف کاذب در طبقه همکف و اول به همراه جزئیات کامل اجرایی شامل : جدول نازک کاری – بزرگنمایی فضاها – تیپ بندی درب و پنجره – مقاطع طولی و عرضی و موارد دیگر با رسم استاندارد ، لطفا روی تصویر زیر کلیک نمایید :

دانلود نقشه ویلا دوبلکس

دانلود نقشه ویلا دوبلکس

دانلود نقشه ویلا دوبلکس

 

adv_baner adv_baner adv_baner
3دیدگاه
 1. علی شهامت ۱۳۹۷/۱۲/۲۵

  بنده با ای سایت تازه اشنا شدم خیلی خوبه موفق باشید

  • مدیر ارشد ۱۳۹۷/۱۲/۲۸

   تشکر از شما با مطالب آرچیکان همراه باشد

 2. فراهانی ۱۳۹۸/۰۲/۰۷

  موفق به دانلود نقشه معماری ویلای دو طبقه نشدم
  راهنمایی بفرمایید

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید :

پر کردن موارد ستاره دار الزامی می باشد .

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد .


نظرات تایپ شده به زبان انگلیسی یا اصطلاحا ” فینگیلیش ” بعضا منتشر نخواهند شد .

مدیریت سایت در انتشار و یا عدم انتشار نظرات مختار است .