نقشه معماری ساختمان مسکونی مورد اشاره در زمینی با ابعاد طول ۳۲متر و عرض ۱۴متر طراحی شده که حدود ۴۲۶ مترمربع سطح کل زمین می باشد که حدود ۶۴ مترمربع به فضای حیاط خلوت شمالی و ۱۵۷ مترمربع به حیاط جنوبی و ۲۰۵ مترمربع به فضای ساختمان تعلق دارد.

نقشه ساختمان مسکونی مورد اشاره این مطلب در۴ طبقه طراحی شده است که طبقه همکف پارکینگ و سه طبقه مسکونی در نظر گرفته شده است. هرطبقه این ساختمان مسکونی به ۲واحد تقسم شده به نحوی که در کل شامل ۶ واحد است.(آرچیکان هنر و صنعت ساخت و ساز)

نقشه معماری آپارتمان

واحدهای شمال این ساختمان حدود ۹۱ متر مربع و واحدهای جنوب ساختمان حدود ۱۰۰ متر مربع فضا را به خود اختصاص داده اند. همه واحدها دارار دو خواب، آشپزخانه، پذیرایی، نشیمن، سرویس بهداشتی و حمام هستند و عناوین فضاها در نقشه به صورت مشخص درج شده.

اختلاف ارتفاع پارکینگ ۲٫۶۰ متر و طبقات۲٫۸۰ متر در نظر گرفته شده است. سقف طبقه آخر این ساختمان به سمت جنوب پلان شیبدار طراحی شده است که در کوتاهترین بخش ۲ متر و در بلندترین ۲٫۸۰ متر در نظر گرفته شده است.(آرچیکان هنر و صنعت ساخت و ساز)

نقشه معماری ساختمان مسکونی مورد اشاره شامل پلان های اندازه گذاری ،پلان مبلمان همکف و طبقات ،یک مقطع طولی و مقطع عرضی و نمای شمالی و جنوبی می باشد.

در ادامه فایل اتوکد معماری  جهت دانلود شما عزیزان قرار می گیرد. برای اطلاع از انتشار جزئیات جدید وکاربردی دیگر لطفا ما را در شبکه های اجتماعی دنبال نمایید. اگر مطالب آرچیکان مورد توجه شما قرار گرفته دوستان خود را نیز مطلع نمایید. همواره پیشنهادها و نظرات سودمند شما مجموعه آرچیکان را در ارائه خدمات بهتر یاری می کند.

adv_baner adv_baner adv_baner

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید :

پر کردن موارد ستاره دار الزامی می باشد .

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد .


نظرات تایپ شده به زبان انگلیسی یا اصطلاحا ” فینگیلیش ” بعضا منتشر نخواهند شد .

مدیریت سایت در انتشار و یا عدم انتشار نظرات مختار است .