دانلود پلان معماری ساختمان مسکونی ۵ طبقه:

ساختمان مسکونی آپارتمانی، ساختمانی است که از چند واحد خانه به عنوان آپارتمان کوچک با اتاق های مرتبط تشکیل یافته است. هر یک از این آپارتمان ها (واحد) متعلق به خانه وار مستقلی است.آپارتمان ها ممکن است به صورت مسکونی، تجاری یا اداری مورد استفاده قرار گیرند.

ساختمان مسکونی مورد اشاره یک آپارتمان با مشخصات ۵ طبقه مسکونی و ۲ طبقه پارکینگ می باشد. هرطبقه ساختمان مسکونی مورد اشاره شامل ۴ واحد به متراژ های ۲ واحد ۵۱ متری و یک واحد ۸۲ متری ویک واحد ۶۳ متری ودر کل ۲۰ واحد می باشد.پلان بزرگنمایی واحد معلول هم در این آپارتمام به صورت پیش فرض در تراز ۳٫۸۰ در نظر گرفته شده است.

ساختمان مسکونی 5 طبقه
فایل ساختمان مسکونی مورد اشاره شامل سایت پلان،پلان اندازه گذاری زیر زمین و همکف و تیپ طبقات به همراه پلان مبلمان واحدها و همچنین پلان شیب بندی بام می باشد که یک نمای جنوبی و دو مقطع طولی نیز در نظر گرفته شده. نقشه های فوق شامل جدول ریز متراژ فضاها جهت ارائه به بخش کنترل شهرداری ها می باشد.برای تمامی واحد ها پارکینگ تامین شده و همچنین پارکینگ معلول هم مشخص گردیده.

ساختمان مسکونی 5 طبقه
با توجه به کاربرد آموزشی فایل فوق تلاش شده تمامی ابعاد و متراژها به صورت دقیق در نقشه قید شود اما در هر صورت قبل از استفاده ابعاد و متراژها را بررسی فرمایید.

adv_baner adv_baner adv_baner
2دیدگاه
  1. امین سام آرام ۱۴۰۲/۰۸/۱۰

    سلام . وقت بخیر . سپاس فراوان بابت پلانهای رایگان

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید :

پر کردن موارد ستاره دار الزامی می باشد .

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد .


نظرات تایپ شده به زبان انگلیسی یا اصطلاحا ” فینگیلیش ” بعضا منتشر نخواهند شد .

مدیریت سایت در انتشار و یا عدم انتشار نظرات مختار است .