پلان ساختمان مسکونی ۵ طبقه مورد اشاره در زمینی با ابعاد طول ۲۷٫۵۰متر و عرض ۱۵متر طراحی شده که حدود ۴۱۳ مترمربع سطح کل زمین می باشد که حدود   ۱۳۵ مترمربع به فضای حیاط و رمپ پارکینگ و ۲۴۸ مترمربع به زمین زیر بنا تعلق دارد.

ساختمان مسکونی مورد اشاره این مطلب در۸ طبقه طراحی شده است که ۵ طبقه مسکونی و طبقه همکف با فضای پارکینگ لابی و انتظار، زیر زمین اول با فضای پارکینگ همچنین زیر زمین دوم با کاربری انبار و منابع آب در نظر گرفته شده است.

هرطبقه از فضای مسکونی این آپارتمان به ۲واحد تقسم شده به نحوی که در کل شامل ۱۰ واحد مسکونی است.

واحدهای شمال این ساختمان ۵ طبقه حدود ۱۰۲ متر مربع و واحدهای جنوب ساختمان حدود ۱۱۰ متر مربع فضا را به خود اختصاص داده اند. همه واحدها دارای دو خواب، آشپزخانه، پذیرایی، نشیمن، سرویس بهداشتی و حمام هستند و عناوین فضاها در نقشه به صورت مشخص درج شده.

اختلاف ارتفاع پارکینگ ۲٫۴۰ متر کف تا زیر سقف و طبقات۳٫۲۰ متر کف تا زیر سقف در نظر گرفته شده است.

نور گیر با ابعاد ۲ در ۵ در شمال غربی قرار دارد که نور آشپزخانه واحد شمالی را تامین می کند. دو فضای بالکن برای واحد جنوبی و یک بالکن برای واحد شمالی در این طرح در نظر گرفته شده است.

ساختمان مسکونی 5 طبقه

نقشه معماری پلان ساختمان مسکونی ۵ طبقه

نقشه معماری ساختمان ۵ طبقه مورد اشاره شامل پلان های اندازه گذاری ،پلان مبلمان، پلان زیر زمین، همکف و طبقات، یک مقطع طولی و عرضی و نمای جنوبی و شرقی می باشد.

نقشه پلان موقعیت با مقیاس۱/۲۰۰ و طبقات ،مقاطع و نما با مقیا س۱/۱۰۰رسم شده که ضخامت و رنگ خطوط جهت تهیه پرینت و پلات به صورت کامل تعریف شده است.

به عنوان نمونه کار با کیفیت و حرفه ای اتوکد معماری، لینک دانلود رایگان دو صفحه A3 با فرمت PDF برای شما عزیزان در زیر قرار گرفته در صورت نیاز به فایل اتوکد ساختمان ۵ طبقه ( غیر رایگان) لطفا از طریق فرم تماس با ما درخواست خود را با موضوع “نقشه ۹۷۱۰۳۰” ارسال بفرمایید. در هنگام ارسال درخواست از آدرس ایمیل صحیح برای مکاتبه استفاده نمایید.

 

آرچیکان را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام دنبال کنید

adv_baner adv_baner adv_baner
24دیدگاه
  1. afrozi ۱۴۰۰/۰۴/۰۲

    رسید واریز واتساپ کردم

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید :

پر کردن موارد ستاره دار الزامی می باشد .

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد .


نظرات تایپ شده به زبان انگلیسی یا اصطلاحا ” فینگیلیش ” بعضا منتشر نخواهند شد .

مدیریت سایت در انتشار و یا عدم انتشار نظرات مختار است .