پلان معماری مسکونی ۶ طبقه مورد اشاره در زمینی با ابعاد طول ۲۶ در ۲۴ با مساحت ۶۲۴ متر مربع طراحی شده که حدود ۱۹۸ مترمربع به فضای حیاط و رمپ همچنین ۴۲۶ مترمربع به فضای ساختمان تعلق دارد.

ساختمان از سه طرف با ملک همسایه همجوار است بنابراین برای واحدهای شمال ساختمان سه عدد نورگیر در نظر گرفته شده است.

ساختمان مسکونی مورد اشاره این مطلب در۶ طبقه طراحی شده که ۳ طبقه آن مسکونی است و طبقه زیرزمین اول برای فضای پارکینگ و رمپ های دسترسی، طبقه زیرزمین دوم انبار، پارکینگ و فضای منابع آب و آتش نشانی و در طبقه همکف فضای پارکینگ، لابی ورودی، نگهبانی، سالن اجتماعات و سالن بازی کودکان در نظر گرفته شده است.

برای ۳ طبقه مسکونی این طرح و در هر طبقه ۴ واحد طراحی شده به نحوی که در کل شامل ۱۲ واحد مسکونی است. تعداد پارکینگ مورد نیاز این طرح معماری ۱۲ واحد است که ۱۴ واحد پارکینگ تامین شده است.

۳ طبقه پلان معماری مسکونی این ساختمان دو واحد ۲ خوابه در شمال با حدود متراژ ۸۴ متر مربع و دو واحد ۸۳ متر مربع در جنوب طراحی شده است.

همچنین عناوین و متراژ دقیق فضاها در پلان معماری مسکونی ۶ طبقه به صورت مشخص درج شده.

پلان معماری مسکونی 6 طبقه

پلان معماری مسکونی ۶ طبقه

اختلاف ارتفاع زیر زمین اول و همکف ۲٫۴۰ و زیر زمین دوم ۲٫۸۰ متر کف تا زیر سقف و تیپ طبقات۳٫۲۰ متر کف تا زیر سقف در نظر گرفته شده است.(آرچیکان هنر و صنعت ساخت و ساز)

بالکن به مساحت حدود ۴ مترمربع در واحدهای جنوبی رو به حیاط در نظر شده است.

پلان معماری مسکونی ۶ طبقه مورد اشاره شامل پلان های اندازه گذاری ،پلان مبلمان، پلان زیر زمین ها، همکف و طبقات، یک مقطع طولی و نمای جنوبی می باشد.

از نکات مهم قرار گرفتن جدول کامل متراژها و نحوه تهیه آن به همراه خطوط متراژ دور فضاها با درج مساحت داخل آن، جزئیات دیوارها و پنجره ها در فایل اتوکد نقشه ساختمان مسکونی می باشد.

نقشه پلان ها، مقاطع و نما با مقیا س ۱/۱۰۰رسم شده که ضخامت و رنگ خطوط جهت تهیه پرینت و پلات به صورت کامل تعریف شده است.

در صورت پرینت در قطع A3 مقیاس اندازه گیری روی نقشه ها ۱/۱۵۰می شود.

به عنوان نمونه کیفیت کار، لینک دانلود رایگان چند صفحه A3 با فرمت PDF برای شما عزیزان در زیر قرار گرفته در صورت نیاز به فایل اتوکد ( غیر رایگان) در حداقل زمان، لطفا از طریق فرم تماس با ما درخواست خود را با موضوع “نقشه ۹۷۱۱۰۹” ارسال بفرمایید.

در هنگام ارسال درخواست از آدرس ایمیل صحیح برای مکاتبه استفاده نمایید تا در کمترین زمان نقشه به آدرس ایمیل شما ارسال گیرد.

آرچیکان را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام دنبال کنید

adv_baner adv_baner adv_baner

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید :

پر کردن موارد ستاره دار الزامی می باشد .

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد .


نظرات تایپ شده به زبان انگلیسی یا اصطلاحا ” فینگیلیش ” بعضا منتشر نخواهند شد .

مدیریت سایت در انتشار و یا عدم انتشار نظرات مختار است .