نقشه ساختمان مسکونی ۷ طبقه مورد اشاره در زمینی با ابعاد طول ۲۰ در ۱۰ با مساحت ۲۰۰ متر مربع طراحی شده که حدود ۵۹ مترمربع به فضای حیاط و ۱۳۶ مترمربع به فضای ساخت بنا تعلق دارد.

ساختمان مسکونی مورد اشاره این مطلب در۷ طبقه طراحی شده است که ۵ طبقه مسکونی و طبقه همکف برای فضای پارکینگ ، زیر زمین با کاربری انبار، منابع آب و موتورخانه در نظر گرفته شده است. هرطبقه از نقشه ساختمان مسکونی یک واحد مستقل است به نحوی که در کل شامل ۵ واحد مسکونی است.

واحد طبقه اول این نقشه ساختمان مسکونی ۷ طبقه حدود ۱۱۳ متر مربع و واحدهای طبقه دوم، سوم، چهارم، پنجم حدود ۱۱۹ مترمربع طراحی شده است. واحدهای طبقه اول، دوم، چهارم و پنجم دارای سه خواب، آشپزخانه، پذیرایی، نشیمن، سرویس بهداشتی و حمام هستند فقط واحد سوم این ساختمان مسکونی دارای ۲ خواب است که در این واحد فضای پذیرایی افزایش یافته است همچنین عناوین فضاها در نقشه به صورت مشخص درج شده.

نقشه ساختمان مسکونی 7 طبقه

نقشه ساختمان مسکونی ۷ طبقه

اختلاف ارتفاع زیر زمین و همکف ۲٫۴۰ متر کف تا زیر سقف و طبقات۳٫۲۰ متر کف تا زیر سقف در نظر گرفته شده است. بالکن به مساحت ۳٫۳ مترمربع در جنوب طبقه اول طراحی شده و در طبقات دوم،چهارم و پنجم ۳٫۳۱ مترمربع در جنوب و ۳٫۵۲ مترمربع در شمال ساختمان در نظر شده است.

نقشه معماری مورد اشاره شامل پلان های اندازه گذاری ،پلان مبلمان، پلان زیر زمین، همکف و طبقات، یک مقطع عرضی و نمای جنوبی و شمالی می باشد.

نقشه پلان ها، مقاطع و نما با مقیا س۱/۱۰۰رسم شده که ضخامت و رنگ خطوط جهت تهیه پرینت و پلات به صورت کامل تعریف شده است.(آرچیکان هنر و صنعت ساخت و ساز)

به عنوان نمونه کار با کیفیت و حرفه ای اتوکد معماری، لینک دانلود رایگان چند صفحه A3 با فرمت PDF برای شما عزیزان در زیر قرار گرفته در صورت نیاز به فایل اتوکد نقشه ساختمان مسکونی ۷ طبقه لطفا از طریق فروشگاه سایت و یا لینک زیر همین مطلب اقدام بفرمایید . در هنگام ثبت سفارش از مشخصات و آدرس ایمیل صحیح برای مکاتبه و دریافت رسید استفاده نمایید.

بنا به درخواست شما کاربران محترم آرچیکان مبنی بر دسترسی در هر زمان بی واسطه جهت تهیه فایل اتوکد مورد نظر ، فایل نقشه ساختمان مسکونی ۷ طبقه در فروشگاه فایل قرار گرفت . شما می توانید از طریق لینک زیر اقدام به تهیه فایل نمایید.

adv_baner adv_baner adv_baner
2دیدگاه
  1. مرادی ۱۳۹۸/۰۱/۲۲

    تشکر از ارسال فایل خوب و حرفه ای. ارزش خرید داشت

  2. مدیر ارشد ۱۴۰۰/۰۵/۲۴

    دوستان و همراهان آرچیکان بنا به درخواست شما ، فایل نقشه این مطلب در فروشگاه فایل آرچیکان قرار گرفته و این امکان هست که در هر ساعت از شبانه روز فایل را تهیه و مستقیم دانلود کنید

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید :

پر کردن موارد ستاره دار الزامی می باشد .

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد .


نظرات تایپ شده به زبان انگلیسی یا اصطلاحا ” فینگیلیش ” بعضا منتشر نخواهند شد .

مدیریت سایت در انتشار و یا عدم انتشار نظرات مختار است .