نقشه ساختمان مسکونی ۷ طبقه مورد اشاره در زمینی با ابعاد طول ۲۰ در ۱۰ با مساحت ۲۰۰ متر مربع طراحی شده که حدود ۵۹ مترمربع به فضای حیاط و ۱۳۶ مترمربع به فضای ساخت بنا تعلق دارد.

ساختمان مسکونی مورد اشاره این مطلب در۷ طبقه طراحی شده است که ۵ طبقه مسکونی و طبقه همکف برای فضای پارکینگ ، زیر زمین با کاربری انبار، منابع آب و موتورخانه در نظر گرفته شده است. هرطبقه از نقشه ساختمان مسکونی یک واحد مستقل است به نحوی که در کل شامل ۵ واحد مسکونی است.

واحد طبقه اول این نقشه ساختمان مسکونی ۷ طبقه حدود ۱۱۳ متر مربع و واحدهای طبقه دوم، سوم، چهارم، پنجم حدود ۱۱۹ مترمربع طراحی شده است. واحدهای طبقه اول، دوم، چهارم و پنجم دارای سه خواب، آشپزخانه، پذیرایی، نشیمن، سرویس بهداشتی و حمام هستند فقط واحد سوم این ساختمان مسکونی دارای ۲ خواب است که در این واحد فضای پذیرایی افزایش یافته است همچنین عناوین فضاها در نقشه به صورت مشخص درج شده.

نقشه ساختمان مسکونی 7 طبقه

نقشه ساختمان مسکونی ۷ طبقه

اختلاف ارتفاع زیر زمین و همکف ۲٫۴۰ متر کف تا زیر سقف و طبقات۳٫۲۰ متر کف تا زیر سقف در نظر گرفته شده است. بالکن به مساحت ۳٫۳ مترمربع در جنوب طبقه اول طراحی شده و در طبقات دوم،چهارم و پنجم ۳٫۳۱ مترمربع در جنوب و ۳٫۵۲ مترمربع در شمال ساختمان در نظر شده است.

نقشه معماری ساختمان مسکونی ۷ طبقه مورد اشاره شامل پلان های اندازه گذاری ،پلان مبلمان، پلان زیر زمین، همکف و طبقات، یک مقطع عرضی و نمای جنوبی و شمالی می باشد.

نقشه پلان ها، مقاطع و نما با مقیا س۱/۱۰۰رسم شده که ضخامت و رنگ خطوط جهت تهیه پرینت و پلات به صورت کامل تعریف شده است.(آرچیکان هنر و صنعت ساخت و ساز)

به عنوان نمونه کیفیت کار، لینک دانلود رایگان دو صفحه A3 با فرمت PDF برای شما عزیزان در زیر قرار گرفته در صورت نیاز به فایل اتوکد ( غیر رایگان) لطفا از طریق فرم تماس با ما درخواست خود را با موضوع “نقشه ۹۷۱۱۰۳” ارسال بفرمایید. در هنگام ارسال درخواست از آدرس ایمیل صحیح برای مکاتبه استفاده نمایید.

آرچیکان را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام دنبال کنید

adv_baner adv_baner adv_baner
1دیدگاه
  1. مرادی ۱۳۹۸/۰۱/۲۲

    تشکر از ارسال فایل خوب و حرفه ای. ارزش خرید داشت

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید :

پر کردن موارد ستاره دار الزامی می باشد .

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد .


نظرات تایپ شده به زبان انگلیسی یا اصطلاحا ” فینگیلیش ” بعضا منتشر نخواهند شد .

مدیریت سایت در انتشار و یا عدم انتشار نظرات مختار است .