نقشه پلان ساختمان دو طبقه ویلایی مورد نظر شامل پلان همکف،اول و بام است به همراه نمای شمالی جنوبی شرقی و غربی و همچنین مقطع طولی و عرضی از ساختمان ویلا همچنین ۴ وجه این ساختمان ویلا توسط نمای سه بعدی در فضای دو بعدی رسم شده است. طول و عرض ساختمان ویلا۱۳ در ۱۰ متر می باشد.

ویلا به ساختمانی گفته می شود که در تعریف امروزه از چهار طرف به بیرون نما داشته باشد و معمولاً آن را در اطراف شهرها یا در ییلاق ها می سازند. یکی از بخش های آرچیکان معرفی و ارائه فایل نقشه های معماری جهت الگو برداری و راهنمایی طراحان و علاقه مندان معماری می باشد.

نقشه ویلایی

طبقه همکف پلان ساختمان دو طبقه ویلایی که از تراس محوطه ورودی دارد به متراژ ۹۹ مترمربع شامل ورودی مرکزی ، اتاق نشیمن اختصاصی رو به تراس، آشپزخانه بزرگ و ناهارخوری می باشد. بخشی از فضای طبقات شامل راه پله ارتباطی است. تراس محوطه فضایی حدود ۶۵ متر مربع را شامل می شود.

نقشه ها به صورت سه بعدی از ۴ وجه ساختمان نیز ترسیم شده ودر فایل قرار گرفته است.

مشخصات پلان ساختمان دو طبقه ویلایی

طبقه اول این ساختمان با متراژ ۹۱ متر مربع شامل یک اتاق خواب با سرویس اختصاصی و دو اتاق خواب مجزا اتاق کار و یک بالکن جنوبی است و یک باز شو مستطیلی مرکزی به ابعاد۵٫۲ در ۲٫۲۷ در کف این طبقه پیش بینی شده که دید از بالا به محیط طبقه همکف را ایجاد می کند.

سقف این ویلا به صورت شیبدار طراحی شده و همچنین برای تراس محوطه نیز سقف شیبدار طراحی شده است. با توجه به لایه بندی خطوط ،دقت ترسیم و همچنین مقیاس رسم شده امکان تغییرات احتمالی مورد نظر شما در نقشه ها وجود خواهد دارد.

 

برای مشاهده نقشه ویلا دوبلکس فاز ۲ شامل پلان اندازه گذاری ، مبلمان ، نعل درگاه ، سقف کاذب در طبقه همکف و اول به همراه جزئیات کامل اجرایی شامل : جدول نازک کاری – بزرگنمایی فضاها – تیپ بندی درب و پنجره – مقاطع طولی و عرضی و موارد دیگر با رسم استاندارد ، لطفا روی تصویر زیر کلیک نمایید :

دانلود نقشه ویلا دوبلکس

دانلود نقشه ویلا دوبلکس

دانلود نقشه ویلا دوبلکس

 

آرچیکان را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام دنبال کنید

adv_baner adv_baner adv_baner
2دیدگاه
  1. امیرحسین ۱۴۰۰/۰۸/۱۶

    ممنونم از اینکه همه چیز رو رایگان در اختیار ما قرار دادید

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید :

پر کردن موارد ستاره دار الزامی می باشد .

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد .


نظرات تایپ شده به زبان انگلیسی یا اصطلاحا ” فینگیلیش ” بعضا منتشر نخواهند شد .

مدیریت سایت در انتشار و یا عدم انتشار نظرات مختار است .