ساختمان مسکونی ۶ طبقه مورد اشاره در زمینی با ابعاد طول ۲۶ در ۲۴ با مساحت ۶۲۴ متر مربع طراحی شده که حدود ۱۹۸ مترمربع به فضای حیاط و رمپ همچنین ۴۲۶ مترمربع به فضای ساخت بنا تعلق دارد.

ساختمان از سه طرف مجاور ملک همسایه قرار دارد بنابر این برای واحدهای شمال ساختمان سه عدد نورگیر در نظر گرفته شده است.

ساختمان مسکونی ۶ طبقه مورد اشاره این مطلب در۶ تراز طراحی شده است که ۴ طبقه مسکونی و طبقه زیرزمین اول و دوم برای فضای پارکینگ و انبار در نظر گرفته. برای ۴ طبقه مسکونی این طرح و در هر طبقه ۴ واحد طراحی شده به نحوی که در کل شامل ۱۶ واحد مسکونی است.

در طبقه همکف این ساختمان دو واحد دو خوابه در شمال با حدود متراژ ۸۴ متر مربع و در جنوب یک واحد حدود ۸۴ مترمربع دو خوابه و یک واحد یک خوابه ۷۴ متر مربعی طراحی شده است.در واحدهای تیپ طبقات اول تا سوم ۴ واحد دو خوابه حدود ۸۴ متر مرع طراحی شده.  همچنین عناوین و متراژ دقیق فضاها در نقشه به صورت مشخص درج شده.(آرچیکان هنر و صنعت ساخت و ساز)

ساختمان مسکونی 6 طبقه

نقشه ساختمان مسکونی ۶ طبقه

اختلاف ارتفاع زیر زمین اول ۲٫۴۰ و زیر زمین دوم ۲٫۸۰ متر کف تا زیر سقف و تیپ طبقات۳٫۲۰ متر کف تا زیر سقف در نظر گرفته شده است. بالکن به مساحت حدود ۴ مترمربع در واحدهای جنوبی رو به حیاط در نظر شده است.

نقشه ساختمان مسکونی ۶ طبقه مورد اشاره شامل پلان های اندازه گذاری ،پلان مبلمان، پلان زیر زمین ها، همکف و طبقات، یک مقطع طولی و نمای جنوبی می باشد. از نکات مهم قرار گرفتن جدول کامل متراژها و نحوه تهیه آن، جزئیات دیوارها و پنجره ها در فایل اتوکد ساختمان مسکونی ۶ طبقه می باشد.

نقشه پلان ها، مقاطع و نما با مقیا س۱/۱۰۰رسم شده که ضخامت و رنگ خطوط جهت تهیه پرینت و پلات به صورت کامل تعریف شده است. در صورت پرینت در قطع A3 مقیاس اندازه گیری روی نقشه ها ۱/۱۵۰می شود.

به عنوان نمونه کیفیت کار، لینک دانلود رایگان چند صفحه A3 با فرمت PDF برای شما عزیزان در زیر قرار گرفته در صورت نیاز به فایل اتوکد ( غیر رایگان) در حداقل زمان لطفا از طریق فرم تماس با ما درخواست خود را با موضوع “نقشه ۹۷۱۱۰۶” ارسال بفرمایید.

در هنگام ارسال درخواست از آدرس ایمیل صحیح برای مکاتبه استفاده نمایید تا در کمترین زمان نقشه در اختیار شما قرار گیرد.

آرچیکان را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام دنبال کنید

adv_baner adv_baner adv_baner

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید :

پر کردن موارد ستاره دار الزامی می باشد .

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد .


نظرات تایپ شده به زبان انگلیسی یا اصطلاحا ” فینگیلیش ” بعضا منتشر نخواهند شد .

مدیریت سایت در انتشار و یا عدم انتشار نظرات مختار است .