ایده طراحی معماری فضای فرهنگی مذهبی :

ایده طراحی معماری مورد اشاره مربوط به فضای نمایشگاهی با کاربری چند منظوره فرهنگی مذهبی با عنوان Audrey irmas است. مکان احداث این طرح در بلوار ویشلر در لس آنجلس کالیفرنیا و در کنار یکی از مکانهای مذهبی قدیمی این شهر در نظر گرفته شده.
فضای اصلی این ایده طراحی معماری از روی هم قرار گرفتن دو حجم ذوزنقه و نیمه استوانه به دست آمده. فضاهای تعریف شده این مجموعه شامل کلیسا که در مرکز قرار گرفته و با یک دیواره شیشه ای ذوزنقه از تراس روبروی آن جدا شده، مجموعه ای از اتاق جلسات، فضاهای بزرگ نمایشگاهی، باغ آسمان در بام با دید پانوراما به اطراف می باشد.

فضای فرهنگی مذهبی

هدف طراحان از این ایده طراحی معماری فضای فرهنگی مذهبی قرار دادن افراد در موقیتی که الهام بخش هردو فضای آئینی مذهبی و فعالیت های فرهنگی واجرایی است که فضای مذهبی با چهره جدید ویژه قرن ۲۱ ملاک عمل در طراحی بوده.
طرح این پروژه سال ۲۰۱۵ شکل گرفته و پیش بینی میشود با بودجه حدود ۷۵ ملیون دلار تا سال ۲۰۲۰ تکمیل و آماده بهره برداری گردد.(بر گرفته از آرچدیلی)

شما همراهان عزیز آرچیکان می توانید مجموعه متنوع از طرح ها و ایده های خلاقانه طراحی معماری را در بخش (ایده های طراحی معماری) مشاهده فرمایید.

اگر طراح یا مجری پروژه های ساختمانی و یا تولید کننده محصولی در صنعت ساختمان هستید، جهت انتشار طرح و جزئیات آن از طریق فرم ” تماس با ما” با آرچیکان مکاتبه نمایید .همواره پیشنهادها و نظرات سودمند شما مجموعه آرچیکان را در ارائه مطالب بهتر یاری می کند.

فضای فرهنگی مذهبی

فضای فرهنگی مذهبی

فضای فرهنگی مذهبی

فضای فرهنگی مذهبی

فضای فرهنگی مذهبی

فضای فرهنگی مذهبی

فضای فرهنگی مذهبی

adv_baner adv_baner adv_baner

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید :

پر کردن موارد ستاره دار الزامی می باشد .

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد .


نظرات تایپ شده به زبان انگلیسی یا اصطلاحا ” فینگیلیش ” بعضا منتشر نخواهند شد .

مدیریت سایت در انتشار و یا عدم انتشار نظرات مختار است .