طرح معماری هتل کازیمیرز لهستان:

طرح معماری هتل کازیمیر در یکی از بزرگترین و قدیمی ترین شهرهای لهستان به نام کراکوف واقع شده است همچنین این هتل یکی از مجموعه هتل های pure لهستان به شمار می آید. کراکوف از زیباترین شهرهای اروپاست که به نام فلورانس لهستان لقب گرفته است.
طراحان این مجموعه پایه طراحی را بر اساس فرهنگ بوهمیان مدرن قرار داده اند. بوهمیان در اروپا به کسانی گفته می‌شود که با روشی غیر متعارف همراه با مردمان هم مرامشان که اغلب به مسایلی از قبیل ادبیات، هنر و موسیقی علاقه‌مندند، گفته می شود. مجموعه pure یک فرهنگ متفاوت و مدرن از لحاظ نوع معماری،طراحی داخلی،مبلمان و نوع مهمان نوازی ایجاد کرده که هتل کازیمیرز نیز از این فرهنگ الحام گرفته.

طرح معماری هتل
دیوار پشت منطقه پذیرش با نقاش های هنرمندان مشهور لهستانی پوشیده شده همچنین از مجموعه گسترده ای از آثار هنری در سرتاسر هتل استفاده شده است. همچنین از آثار نقاشی هنرمندان خیابانی لهستان و هنرمندان محلی به عنوان بخشی از طرح های اتاق ها، بخش پذیرش، رستوران و فضای پذیرایی استفاده شده.
فضای نانوایی،شیرینی و کیک پزی در فضای رو به خیابان در طبقه همکف به شکل ویژه طراحی شده. استفاده از رنگ بندی نزدیک به قهوه ای و ترکیب چوب با لبه های برنزی ماندگار که طرح خاص برند تجاری pure است در این پروژه نیز رعایت شده است.

Architects: Conran and Partners Location: Kraków, Poland Area: 12644.0 m2 Project Year: 2018 Photographs: Anna Stathaki Manufacturers: &Tradition, Baxter, Kettal, Moroso, Carl Hansen & Søn, Fogia, GUBI, Mater Collaborating Architects: ASW Architekci Interior Architects: Conran and Partners Artists whose Works are Represented: Mateusz Szczypiński, Javier Martin, Tom French and Dominik Tarabański

اتاق ها هر کدام با پنجره های تمام قد از نور طبیعی به اندازه کافی بهره می برند از نکات جالب اینکه صفحه شیشه ای مات فضای حمام را از اتاق جدا کرده و همچنین امکان استفاده از نور فضای اتاق را فراهم می کند.
سررویس اتاق خواب کاملا اختصاصی طراحی و با استاندارد مجموعه طراحی داخلی بین المللی Conran و Partners ساخته و مورد تائید قرار گرفته است. این تیم مواد بومی و محلی ارزشمند را با مواد جدید با دیدگاه معاصر ترکیب می کند و ایده های جسورانه را برای ساختمان ها، فضای داخلی از جمله هتل ها ارائه می کنند.

طرح معماری هتل
سایر ویژگی های کلیدی عبارتند از:
– یک مرکز سلامتی و تناسب اندام شامل: آبگرم ، ورزشگاه، سونا بخار و خشک، ایستگاه های زیبایی، اتاق های درمان، و منطقه آرام بخش مراجعین.
چهار سالن این مجموعه امکان تغییر از فضای فردی به فضای اختصاصی جلسات را دارد و آمادگی پذیرایی از ۱۰۰ میهمان برای جلسات و رویدادهای مختلف را داراست.

طرح معماری هتل
چهار نوع اتاق استاندار، ویژه لوکس، سوئیت و آپارتمان در طرح معماری هتل در نظر گرفته شده که تمامی امکانات برای احساس راحتی و آرمش در هر یک از این نوع در نظر گرفته شده است.
دهلیز مرکزی پوشیده از فضای سبز در طبقه همکف و دیوارهای طرح آجر در طبقه دوم چهره زیبایی به بخش مرکزی هتل داده که ارتباط بصری با میهمانان را تقویت می کند.

شایان ذکر است تمامی موارد و ضوابط طراحی هتل ها و محلهای اقامتی گردشگری در مجموعه (شرح ارائه خدمات ، مشخصات و ضوابط فنی، بهداشتی ، تجهیزاتی و درجه بندی هتل) در بخش ظوابط طراحی آرچیکان قابل دسترس شما عزیزان است.

adv_baner adv_baner adv_baner

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید :

پر کردن موارد ستاره دار الزامی می باشد .

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد .


نظرات تایپ شده به زبان انگلیسی یا اصطلاحا ” فینگیلیش ” بعضا منتشر نخواهند شد .

مدیریت سایت در انتشار و یا عدم انتشار نظرات مختار است .