ویلا به ساختمانی گفته می شود که در تعریف امروزه از چهار طرف به بیرون نما داشته باشد که نقشه پلان ویلایی دو طبقه ساده مورد نظر هم این چنین است و معمولاً ویلا را در اطراف شهرها یا در ییلاق ها می سازند. البته در بعضی از کشورها قوانین ساخت و ساز به شهروندان اجازه طراحی معماری ویلا و ساخت آن در داخل شهر را می دهد و خانه های مسکونی به صورت ویلایی ساخته می شوند. یکی از بخش های آرچیکان معرفی و ارائه فایل نقشه های معماری جهت الگو برداری و راهنمایی طراحان و علاقه مندان معماری می باشد.

ویلایی دو طبقه

پلان ویلایی دو طبقه ساده در نظر گرفته شده در دو تراز با متراژ حدود ۱۵۹ متر مربع طراحی شده که ۹۴ مترمربع مربوط به طبقه همکف و حدود ۶۵ متر مربع مربوط به طبقه دوم می باشد. نقشه معماری ویلایی دو طبقه در نظر گرفته شده شامل پلان موقعیت و پلان همکف و اول به همراه مقاطع طولی و عرض و همچنین نمای شمالی،جنوبی و شرقی می باشد.

ویلایی دو طبقه

طبقه همکف این ویلا شامل فضاهای پذیرایی ،آشپزخانه،سرویس بهداشتی ،سالن ،بالکن جنوبی و شمالی می باشد و در شرق و غرب ساختمان حیاط با پوشش گیاهی طرح شده و در جنوب حیاط محل پارک خودرو در نظر گرفته شده است. در طبقه اول اتاق خواب بزرگ به همراه دو عدد اتاق خواب کوچکتر، نشیمن کوچک و راهرو مرکزی تامین شده .سقف این ویلا به صورت شیبدار درنظر گرفته شده.

از طریق لینک زیر می توانید پلان مقطع نما ویلایی را دانلود نمایید.

برای مشاهده نقشه ویلا دوبلکس فاز ۲ شامل پلان اندازه گذاری ، مبلمان ، نعل درگاه ، سقف کاذب در طبقه همکف و اول به همراه جزئیات کامل اجرایی شامل : جدول نازک کاری – بزرگنمایی فضاها – تیپ بندی درب و پنجره – مقاطع طولی و عرضی و موارد دیگر با رسم استاندارد ، لطفا روی تصویر زیر کلیک نمایید :

دانلود نقشه ویلا دوبلکس

دانلود نقشه ویلا دوبلکس

دانلود نقشه ویلا دوبلکس

 

آرچیکان را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام دنبال کنید

adv_baner adv_baner adv_baner

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید :

پر کردن موارد ستاره دار الزامی می باشد .

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد .


نظرات تایپ شده به زبان انگلیسی یا اصطلاحا ” فینگیلیش ” بعضا منتشر نخواهند شد .

مدیریت سایت در انتشار و یا عدم انتشار نظرات مختار است .