طرح بازسازی مرکز فرهنگی مونیخ:

طرح مورد اشاره مربوط به بازسازی  بزرگترین مرکز فرهنگی اروپا در مونیخ آلمان با نام Gasteig است که بعد از ۳۰ سال استفاده، مورد بازسازی قرار گرفته است. این مرکز سالانه حدود ۲ ملیون بازدید کننده دارد.

طرح بازسازی

طراحی مجدد دیواره های بخش عظیمی از این مرکز با شیشه چشم انداز داخل ساختمان را به بیرون و فضای شهر به نمایش می گذارد. در واقع به عنوان یک مرکز فرهنگی بخشی از رویداد های فرهنگی را به خارج فضا معرفی و منتشر می کند.

چیدمان فضاها در طرح بازسازی جدید به شکلی صورت گرفته که فضاهای نمایشگاهی و منطقه برگزاری رویدادها و سالن همایش فواصل اندکی با یکدیگر دارند و در واقع با مسیری کوتاه به یکدیگر مرتبط هستند تا کارکنان و مراجعین امکان ارتباط در کمترین زمان با فضاهای فرهنگی مختلف را داشته باشند.

Project name: redesign the Gasteig Architects: Henn Architekten Location: Europe’s largest cultural center in Munich, Germany

صحنه اجرای سالن چند منظوره Carl Orff  در طرح معماری بازسازی این مجموعه جهت اجرای کنسرت ،تئاتر و مراسم باله به صورت انعطاف پذیر طراحی شده تا در مواقع لزوم به صورت مکانیکی سطح صحنه اجرا را در ارتفاع مشخص تنظیم نماید. چیدمان صندلی ها و فضای مخاطبین در سالن به نحوی طراحی شده که با هر نوع ارتفاع و کاربرد صحنه اجرا تطبیق و مانورهای مختلف بر روی صحنه را برای ۱۰۰۰ نفر مخاطب پوشش دهد.(بر گرفته از آرچدیلی) .اگر طراح یا مجری پروژه های ساختمانی هستید جهت انتشار طرح و جزئیات آن از طریق فرم ” تماس با ما” با ما مکاتبه نمایید .همواره پیشنهادها و نظرات سودمند شما مجموعه آرچیکان را در ارائه مطالب بهتر یاری می کند.

طرح بازسازی

طرح بازسازی

طرح بازسازی

طرح بازسازی

طرح بازسازی

طرح بازسازی

طرح بازسازی

طرح بازسازی

طرح بازسازی

طرح بازسازی

طرح بازسازی

طرح بازسازی

طرح بازسازی

طرح بازسازی

adv_baner adv_baner adv_baner

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید :

پر کردن موارد ستاره دار الزامی می باشد .

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد .


نظرات تایپ شده به زبان انگلیسی یا اصطلاحا ” فینگیلیش ” بعضا منتشر نخواهند شد .

مدیریت سایت در انتشار و یا عدم انتشار نظرات مختار است .