طراحان این رستوران منبع الهام خود را طرتیلا اعلام کرده اند . طرتیلا یک قرص نان تهیه شده از آرد ذرت است که در آمریکای شمالی و مرکزی پخت و استفاده می شود.طرح دیوارهای داخلی این مجموعه از تکرار و کنار هم قرار گرفتن این اشکال دایره ای شکل گرفته.

طراحی رستوران
صاحبان این رستوران در واقع با تاکید برماهیت این نان سنتی و با یک طرح جدید و جالب قصد دارد برند خود را معرفی نماید.در واقع این طرح ،تبلیغات سنتی رستوران ها در مکزیک را کنار زده و با یک دید هوشمندانه محبوبیت خود را در سطح شهر افزایش می دهد.
رستوران فضای باز این مجموعه نوعی غذای سنتی مکزیکی را به نام تاکو تهیه می کند که به نوعی با یک طرح جدید از طرتیلا به عنوان ظرف غذا استفاده شده است.
نمای داخلی دیوارهای این مجموعه با کاشی های مربع شکل با دایره برجسته مرکزی که دارای پستی و بلندی های نامنظم هستند پوشیده شده. استفاده از لامپ های سفارشی با نور پردازی ویژه ،رنگ طلایی و گرمی خاصی را در فضا ایجاد می کند.
مبلمان خاص در طراحی رستوران و همچنین تجهیزات آشپزخانه ویژه ،به نام و برای این مجموعه طراحی شده که جزئی از هویت این نام تجاری در نظر گرفته شده.

Architects: Esrawe Studio
Location: Mexico City, CDMX, Mexico
Design Team: Héctor Esrawe, Javier García-Rivera, María Santibáñez, Aloisio Guerrero, Alessandro Sperdutti, Daniela Pulido, Federico Stefanovich
Area: 240.0 m2
Project Year: 2018
Photographs: Camila Cossio
Builder: DIYC SA
Lighting: Luz en Arquitectura
Client: Grupo El Califa

 

طراحی رستوران

طراحی رستوران

طراحی رستوران

طراحی رستوران

طراحی رستوران

طراحی رستوران

طراحی رستوران

طراحی رستوران

طراحی رستوران

طراحی رستوران

طراحی رستوران

طراحی رستوران

طراحی رستوران

adv_baner adv_baner adv_baner

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید :

پر کردن موارد ستاره دار الزامی می باشد .

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد .


نظرات تایپ شده به زبان انگلیسی یا اصطلاحا ” فینگیلیش ” بعضا منتشر نخواهند شد .

مدیریت سایت در انتشار و یا عدم انتشار نظرات مختار است .